Sign in / Sign up
Cart

038, Colombia, Bolivar Antioquia, Excelso EP, Finca Los Alpes Red Honey, red honey

Артикул 038

Тіло

Кислотність

Аромат

код позиції

038

Країна

Colombia

Регіон

Bolivar Antioquia

Якість

Excelso EP

Маркування

Finca Los Alpes Red Honey

метод Обробки

red honey

Скрін

0 No screen

Пакування

Мішок Grain Pro 70 кг

Опис:

Країна: Колумбія

Регіон: Farallones, Municipalidad de Bolivar, Antioquia

Виробник: Finca Los Alpes by the Arboleda family

Різновид: Caturra

Висота: 1.650 – 1.950 м над рівнем моря

Врожай: жовтень – лютий (основний врожай) та квітень – червень

Класифікація: Excelso European Preparation

Обробка: Red Honey processed

Особливість: Red Honey process

Прямо під горами «Фараллонес-дель-Сітара» і в оточенні лісу Кочуана ви знайдете цю чудову ділянку землі під назвою Finca Los Alpes. Незважаючи на своє унікальне місцерозташування, ферма знаходиться в декількох хвилинах їзди від Болівара в департаменті Медельїн в Колумбії. Finca Los Alpes розташована на висоті від 1650 до 1950 м над рівнем моря і, можна так сказати, «чарівно» захищена хмарами. Масивні гори забезпечують унікальний мікроклімат: із західного боку вологі повітряні потоки йдуть з боку Тихого океану, а зі східного боку - гарячі повітряні потоки, що піднімаються по схилах каньйону річки Каука. Цей особливий клімат забезпечує два збалансованих сезони дощів в рік, що дозволяє кавовому дереву плодоносити двічі.

Кілька струмків, річок і водоспадів протікають прямо з гір, забезпечуючи рясне зрошення грунту. Finca Los Alpes була заснована в 1974 році і сьогодні 100 гектарів знаходяться під кавовими деревами (100% Caturra), в той час як решта частини ферми - природня зона. Донья Ельвія і Дон Хуан Арболеда керують фермою разом зі своїми дітьми Хуаном Альваро і Ольгою.

Нанесення червоного меду на каву означає ретельну турботу про боби: використовується окремий млин для депульпування, в результаті чого на бобах залишається набагато більше солодкого слизу. Потім каву не миють, а одразу безпосередньо сушать. Для забезпечення м'якої і стійкої сушки бобів вибирають тінь. В результаті цієї тривалої і безперервної фази сушіння кава, оброблена червоним медом, є дуже ароматною.

Профіль чашки: приємна фруктова кислотність, чорниця, какао-боби, журавлина, червоне яблуко, м'який тамаринд.

up