Sign in / Sign up
Cart

—, Colombia, Marsella, Excelso EP, Finca La Argentina, fully washed

Страна

Colombia

Регион

Marsella

Качество

Excelso EP

Маркировка

Finca La Argentina

Разновидность

Caturra, Colombia

Обработка

fully washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Джерело / Процес / Історія:

Природна краса Колумбії надзвичайно різноманітна: в цій унікальній перлині Південної Америки можна знайти два океани, снігові гори і льодовики, нескінченні пустелі, а також басейн Амазонки. Регіон вирощування кави розташований в трьох гірських хребтах Анд, званих Кордільєрами, які простягаються по всій західній частині країни. Через близькість до екватора в цих гірських хребтах утворюється кілька мікрокліматів.

Регіон Рісаральда, в якому розташована ця ферма, знаходиться в західній частині центрального регіону Колумбії. Його розташування на висоті в поєднанні з прохолодним тропічним кліматом і родючими грунтами забезпечують оптимальні умови для виробництва високоякісної кави. Finca la Argentina налічує близько 40 000 кавових дерев, які змішуються з іншими плодоносними рослинами і деревами (кукурудза, подорожник, алое, боби і ін.) На фермі є лісова зона «Боске-де-Дон-Мануель», названа на честь попереднього власника ферми, який ініціював роздачу насіння відвідувачам, щоб вони розширили посадку лісу.

Ця ідея виграла European price, що стало визнанням цінності бізнесу, яким займається ферма. Крім того, тут використовуються тільки природні пестициди і добрива протягом восьми років. Часник власного виробництва, алое вера і чилі, змішані зі сторонніми мікроорганізмами і корисними грибами створюють природну флору серед кавових дерев. Ми глибоко переконані в цій фермі і раді поділитися видатною кавою, яка є результатом дбайливого ставлення до кавових дерев і відповідального ведення фермерського господарства.

Профіль чашки: від середньої до сильної кислотності, середньої консистенції, ноти солодких, темних ягід, повноцінний смак.

up