Sign in / Sign up
Cart

047 Зел. кава Арабіка Коста Ріка SHB EP La Pastora

Артикул 047
Профільчашки: кісточкові фрукти, цитрус, квіти, ваніль Країна: Коста-Рика Регіон: Tarrazú Організація: кооператив Кооператив: Coope Tarrazú Висота: 1.100 – 1.800 м над рівнем моря Різновид: Caturra, Catuaí Період врожаю: грудень – лютий Класифікація: Fancy Strictly Hard Bean Обробка: Fully Washed SCA scoring: 84

Тіло

Кислотність

Аромат

Код позиції

047

Країна

Costa Rica

Регіон

Tarrazú

якість

SHB EP

Маркування

La Pastora

Метод обробки

full washed

Скрін

0 No screen

пакування

Мішок 69 кг

Джерело / Процес / Історія:

Кооператив був заснований в 1960 році, коли фермери мало знали про виробництво кави і в регіоні не було «мокрих» млинів, тому кава продавалася посередникам. На сьогоднішній день кооператив налічує більше 2500 активних учасників, які постачають свої кавові зерна на загальний млин.

Учасники кооперативу строго дотримуються принципів захисту навколишнього середовища, стійких і екологічно чистих методів. Для фермерів важливо використовувати програми скорочення споживання води та утилізації сировини.

Регіон характеризується великим біорізноманіттям, мікрокліматом і багатими вулканічними ґрунтами, перш за все осадового походження. Регіон славиться виробництвом одного з кращих сортів кави в світі, який перемагав у кількох міжнародних змаганнях бариста і отримав безліч нагород.

Профіль чашки: від середньої до сильної лимонної кислотності, міцної консистенції, приємні ноти темного шоколаду і фруктів.

up