Sign in / Sign up
Cart

East Timor, Community Ermera, —, Aifu Altura, washed, —

Тело

Кислотность

Аромат

країна 

East Timor

регіон 

Community Ermera

якість 

маркування 

Aifu Altura

різновид 

Typica, Mocha, Hybrid

обробка 

washed

Рейтинг SCA

82,75

врожай

мішок/кг 

60 kg

якість мішка

Jute Bag

Джерело / Процес / Історія:

Тимор-Лешті, більш відомий на заході як Східний Тімор - це східна частина острівної держави, розташованого серед Індійського і Тихого океанів з західною частиною, що належить Індонезії. Населення в 1,2 мільйона чоловік стало офіційно незалежною нацією в 2002 році після того, як незалежність від Португалії була проголошена в 1975 році. Їхні суворі зобов'язання призводять до серйозних руйнувань кавової індустрії Східного Тимору, яка все ще перебуває в процесі відновлення при міжнародній підтримці.

Сьогодні кава є основним експортним товаром країни і забезпечує значний прибуток для майже чверті всього населення. Айфу - це спільнота району Ермера на північному заході Східного Тімору, який вважається одним з основних зростаючих регіонів країни. Пейзаж характеризується горами, які пересікаються, парою річок, що забезпечують постійне джерело зрошення. Поєднання висоти над рівнем моря, чудової тіні, прохолодного мікроклімату і первозданного природного середовища забезпечують ідеальні умови для вирощування кави.

Велика частина кави збирається зі безлічі невеликих ферм. Цікаво, що саме на Тіморі вирощують сорт кави з однойменною назвою. Тімор, також званий «Тім Тім», більш значущий для всього сімейства кави, яке було створене з подальших схрещувань з арабікою, наприклад, Катурра, яка стала основою для найбільш значного і широко посадженого сорту Catimor.

Профіль чашки : середня кислотність, середня консистенція, легкий смак чорного чаю, відтінки темного шоколаду, приємна і збалансована консистенція.

up