Sign in / Sign up
Cart

—, East Timor, Community Ermera, —, Aifu Altura, washed

Тело

Кислотность

Аромат

країна 

East Timor

регіон 

Community Ermera

якість 

маркування 

Aifu Altura

різновид 

Typica, Mocha, Hybrid

обробка 

washed

Рейтинг SCA

82,75

врожай

мішок/кг 

60 kg

якість мішка

Jute Bag

Джерело / Процес / Історія:

Тимор-Лешті, більш відомий на заході як Східний Тімор - це східна частина острівної держави, розташованого серед Індійського і Тихого океанів з західною частиною, що належить Індонезії. Населення в 1,2 мільйона чоловік стало офіційно незалежною нацією в 2002 році після того, як незалежність від Португалії була проголошена в 1975 році. Їхні суворі зобов'язання призводять до серйозних руйнувань кавової індустрії Східного Тимору, яка все ще перебуває в процесі відновлення при міжнародній підтримці.

Сьогодні кава є основним експортним товаром країни і забезпечує значний прибуток для майже чверті всього населення. Айфу - це спільнота району Ермера на північному заході Східного Тімору, який вважається одним з основних зростаючих регіонів країни. Пейзаж характеризується горами, які пересікаються, парою річок, що забезпечують постійне джерело зрошення. Поєднання висоти над рівнем моря, чудової тіні, прохолодного мікроклімату і первозданного природного середовища забезпечують ідеальні умови для вирощування кави.

Велика частина кави збирається зі безлічі невеликих ферм. Цікаво, що саме на Тіморі вирощують сорт кави з однойменною назвою. Тімор, також званий «Тім Тім», більш значущий для всього сімейства кави, яке було створене з подальших схрещувань з арабікою, наприклад, Катурра, яка стала основою для найбільш значного і широко посадженого сорту Catimor.

Профіль чашки : середня кислотність, середня консистенція, легкий смак чорного чаю, відтінки темного шоколаду, приємна і збалансована консистенція.

up