Sign in / Sign up
Cart

Honduras, Copan, SHG EP, Finca Santa Isabel by Familia Welchez, washed, —

Страна

Honduras

Регион

Copan

Качество

SHG EP

Маркировка

Finca Santa Isabel by Familia Welchez

Разновидность

Caturra, Catuai, Villa Sarchi, Pacamara

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Детальний опис:

За останні два десятиліття Гондурас зарекомендував себе як найбільша країна-виробник кави в Центральній Америці. На самому північному заході в штаті Копан, що межує з Гватемалою, Фінка Санта-Ізабель була заснована в 1970-х роках. Дон Рауль і Донья Марина були першими власниками цієї мальовничої ферми. Після багатьох років напруженої роботи їм, нарешті, вдалося створити затишний будинок для своєї родини і міцну основу для відмінного виробництва кави. Сьогодні на фермі працюють 28 постійних працівників і вона є домівкою для 18 сімей. Є невелика школа для дітей робітників, а також католицька церква. Крім того, ферма отримала сертифікат Rainforest Alliance.

Гора Тамаріндо і апельсинові дерева впливають на флору і фауну, запобігаючи розмиванню грунту. Таким чином, більше 85 видів птахів і 19 видів диких ссавців знайшли свій дім на цій фермі.

Любов і відданість Familia Welchez перетворили Finca Santa Isabel не тільки в процвітаюче робоче місце, але і чудове місце для життя. Вибір кави Flor Azul Catuaí - відображення різноманітності, знайденої в Санта-Ізабеллі: безліч ароматів, що чарують вас з найпершої чашки.

Профіль чашки: солодкий і послідовний профіль з приємним шоколадним і горіховим відтінком, в цілому збалансований букет смаку..

up