Sign in / Sign up
Cart

084, Honduras, Marcala, SHG EP, COMSA, washed

Артикул 084

Тіло

Кислотність

Аромат

Код позиції

084

Країна

Honduras

Регіон

Marcala

Якість

SHG EP

Маркування

COMSA

Метод обробки

washed

Скрін

0 No screen

Пакування

Мішок 69 кг

Детальний опис:

Кава Orgánico Marcala (COMSA) виростає в Маркано, Ла-Пас, в західній частині Гондурасу. Це один з найбідніших районів країни. Населення сильно залежить матеріально від виробництва кави і сільського господарства. COMSA була заснована в 2000 році 45 фермерами-однодумцями. У той час фермери страждали від вкрай низьких цін на каву, що робило невигідним його збір. Більшість фермерів в цьому районі були змушені покинути свої ферми, і багато мігрували в міста або США в пошуках роботи.

З тих пір фермери COMSA об'єднали свої сили, щоб отримати доступ до спеціалізованих ринків і відновити гроші на прожиття. Вони швидко зрозуміли, що органічне землеробство - це більше, ніж процес конверсії. Вони почали розвивати органічну і стійку культуру, яка врівноважує потреби бізнесу, суспільства і навколишнього середовища. З тих пір число членів виросло, чверть членів - жінки.

Багато також вирощують фрукти і овочі, а також утримують худобу, свиней, птицю і рибу. Виробнича політика COMSA покращує якість кави за рахунок відновлення виснаженої родючості грунту і припинення використання шкідливих хімічних речовин, які стали цього причиною. COMSA платить хороші ціни за каву і це принесло користь більш широкому колу спільноти, тому що інші торговці були також змушені пропонувати більш високі ціни місцевим фермерам. Кооператив здійснює весь цикл виробництва: від обробки стиглих зерен до переробки в зелену каву і зберігання на експорт.

Профіль чашки:приємний смак горіхів і темного шоколаду, апельсинова соковита кислотність.

up