Sign in / Sign up
Cart

—, Honduras, Santa Barbara, SHG EP, Cooperative Mixta Montana Verde, washed

Страна

Honduras

Регион

Santa Barbara

Качество

SHG EP

Маркировка

Cooperative Mixta Montana Verde

Разновидность

Ihcafe 90, Lempira, Pacas, Catuai

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Детальний опис:

Гондурас - країна, розташована в самому центрі Центральної Америки, відома своєю природною красою. Нескінченні ліси з прорізаними самотніми дорогами змушують задуматися про тропічну версію Скандинавії. Деякі люди навіть називають Гондурас «зеленими легенями» Центральної Америки.

На північному заході знаходиться департамент Санта-Барбара з різними національними парками і на висоті 700 метрів над рівнем моря найбільшим озером в країні Лаго Йоджоа. Озеро, заховане між горами вулканічних грунтів, живить цей район, перетворюючи його в родючий регіон для високоякісного вирощування кави. Деякі з кращих сортів кави в Гондурасі відбуваються в Санта-Барбарі, тут вирощується навіть кава якості Cup of Excellence.

Приблизно в 15 км на захід від Лаго Йоджоа знаходиться невелике містечко Сан-Луїс-Літаки. Тут кооператив Mixta Montaña Verde заснував свою штаб-квартиру. До складу кооперативу входять 94 фермера.

Будучи недавно сертифікованим Fairtrade, кооператив створив демократичну організаційну структуру, поліпшив методи забезпечення стійкості і реструктуризував процедури ведення сільського господарства своїх учасників, щоб підвищити їх ефективність. Ми раді запропонувати вам це покоління серед нашої колекції Fairtrade, яке переконало нас не тільки в конструктивних зусиллях, але і в видатних якостях кави.

Профіль чашки: приємна консистенція, солодкий мигдаль, нуга, злегка яблучна кислотність, темний шоколад і ваніль.

up