Sign in / Sign up
Cart

—, India, Chikmaglur; Bababudan Giri Hills, Plantation AA, Nagambika Estate; brand name "little flower", washed

країна

India

регіон 

Chikmaglur, Bababudan Giri Hills

якість 

Plantation AA

маркування 

Nagambika Estate, brand name "little flower"

різновид 

S795, Sln9, Cauvery

обробка 

washed

Рейтинг SCA

врожай

мішок/кг

60 kg

якість мішка

Jute Bag

Детальний опис:

Чотириста років тому молодий святий на ім'я Баба Будан відправився в Мекку. Стомлений подорожжю, він зупинився на якийсь час біля вуличного кіоску в Ємені, де йому запропонували наполовину темну солодку рідину під назвою «Qahwah». Він був підкорений цим густим чорним напоєм, який вирішив віднести додому для своїх людей. Але Аравійці люто охороняли свою таємницю, і місцеві закони не дозволяли цього. Так народилася ідея сміливої подорожі ...

Баба Будан по найсвятішим мотивами прив'язав сім насінин аравійського кавового дерева до свого тюрбану, непоміченим під його ритуальним одягом. Коли його корабель пришвартувався в Індії, а його паломники цілували землю батьківщини, Баба Будан посадив це насіння на пагорбах Чікмаглур в штаті Карнатака. Це було початком виробництва кави в Індії. На честь святого були названі родючі гірські ланцюги.

Маєток Нагамбіка має загальну площу 121 га і управляється А.Н. Деврай (бакалавр наук в галузі сільського господарства) і його дружиною Паллави в 3-му поколінні. Вони живуть на плантації майже весь рік, тільки під час піку дощів і мусонів вони переїжджають в Бангалор на кілька тижнів.

Постачання фермерського будинку майже автономне, джерело неподалік поставляє свіжу питну воду і, крім того, створює зелену енергію для будинку за допомогою невеликої гідроелектростанції. Біогаз-завод, який одержує енергію з продуктів життєдіяльності корів ферми, виробляє газ для кухонної плити.

Крім вирощування прекрасно вимитої арабіки, в Девраї перець, ваніль, кардамон, імбир і джекфрут ростуть між кавових дерев. Власник перестав вирощувати апельсини, банани і манго на плантації, так як вони приваблюють диких слонів, що живуть в цьому районі. Досить часто трапляється, що стада слонів бродять по маєтку Наамбіка. Бог Ганеша - з головою слона, він є одним з найвідоміших і шанованих божеств для індусів. Отже, релігійний індус ніколи не прожене слонів - святість Ганеші важливіше втрат від слонів на фермі.

Крім того, на плантації можна побачити диких леопардів, а іноді навіть і диких тигрів. Зазвичай вони живуть на більш низьких висотах пагорбів Бабабудан Гирі, але трапляється так, що молоді тварини вистежують старіших з районів, які потім шукають новий будинок догори по гірському пасмі. Як тільки робочі зібрали стиглі зерна, вони ретельно обробляються на найближчій станції мийки.

Профіль чашки: Кислотність від легкого до середнього, солодкий і горіховий шоколадний смак, добре збалансований аромат.

up