Sign in / Sign up
Cart

026, Indonesia, Sulawesi, Grade1, Toraja, semi-washed

Артикул 026

Тіло

Кислотність

Аромат

код позиції

026

країна 

Indonesia

регіон 

Sulawesi

якість 

Grade1

Маркування

Toraja

Метод обробки

semi-washed

Скрін

0 No screen

Пакування

Мішок 60 кг

Профіль чашки:

спеції, злаки, молочний шоколад

Джерело / Обробка / Історія:

Сулавесі, раніше відомий як Celebes, є одним з чотирьох великих островів Сунди Індонезії, що займає площу 174 600 км2. Острів оточений Борнео на заході, Філіппінами на півночі, Малуку на сході та Флорес і Тимором на півдні. Знаменита зона кави Тана Тораджа розташована на висоті 900 м - 1250 м над рівнем моря, недалеко від містечка Рантепао, яке є культурним центром відомого етносу Тораджа.

Напівмиту каву Арабіки виробляють невеликі місцеві громади, що живуть глибоко вкоріненими у своїх корінних традиціях. Тораджани славляться своїми досконалими поховальними обрядами, місцями поховань, вирізаними на скелястих скелях, масивними традиційними будинками з вершиною даху, відомими як Тонконан, і барвистими різьбами по дереву. Похоронні обряди Тораджа - важливі соціальні події, зазвичай відвідують сотні людей і тривають кілька днів.

Кава була першою значною готівковою культурою, виробленою в Торадже, і була введена в середині 19 століття, змінивши місцеву економіку на товарне виробництво для зовнішніх ринків та здобувши чудову репутацію якості на міжнародному ринку.

Профіль чашки: Загалом солодкий і фруктовий, майже натуральний, пряний, з нотками темних ягід.

up