Sign in / Sign up
Cart

032, Kenya, Nyeri, AB Plus, Ruka Chui, washed

Артикул 032

Тіло

Кислотність

Аромат

код позиції

032

країна 

Kenya

регіон 

Nyeri

якість 

AB Plus

маркування 

Ruka Chui

метод Обробки

full washed

Скрін

5 scr.16, AB

Пакування

Мішок 60 кг

Опис:

Країна: Кенія

Регіон: Nyeri

Організація: невеликі ферми

Різновид: SL 28 & SL 34

Висота: 1.600 – 2.000 м над рівнем моря

Врожай: жовтень – грудень (головний врожай), червень - серпень (Fly Crop)

Класифікація: AA Plus

Обробка: Fully Washed

На відміну від сусідньої Ефіопії, вирощування кави є відносно новим для графства і почалося тільки на початку 1900-х років. Сьогодні сільське господарство є основним джерелом ВВП Кенії, серед яких кава займає третє місце після чаю і плодоовочевої продукції. Загальна площа вирощування кави в Кенії оцінюється в 160 000 га. Плантації становлять близько третини площі. Проте, велика частина землі використовується невеликими фермами, які об'єднуються кооперативи. Одним з таких кооперативів є кооперативне товариство нових фермерів Гатурі. В цілому в цьому кооперативі обробляється 525 га землі, яким належать кілька млинів, таких як Гачіраго, Ічанджеру, Ватенге, Муріованда і гейтвеї.

Цей конкретний сорт кави був оброблений в Гачіраго. У цій області випадає близько 1500 мм опадів в рік. У поєднанні з багатими червоними вулканічними ґрунтами, рясним сонячним світлом і відмінними погодними умовами, ці землі забезпечують відмінну каву високої якості. Кооператив надає великого значення збору і переробці тільки дуже стиглих зерен. Перед тим як йти на мокрий млин, зерна відокремлюють від сторонніх речовин і знову сортують на зрілість. Область також сповнена чистими річками, звідки беруть свіжу воду для бродіння кавових зерен. Після бродіння кава викладається на типові «Африканські ложе» для сушки.

Останній крок у Гачіраго - лущення і сортування за розміром бобів. Кава в пакетах і готова до відправки. Цій каві приділяють багато індивідуального догляду та зусиль на шляху від невеликих ферм до вашої чашки. Ми вважаємо, що саме це створює особливі фруктові ноти, які можна знайти тільки в цьому сорті.

Профіль чашки: чорна смородина, томати, чайна троянда, цитрус.

up