Sign in / Sign up
Cart

196, Uganda, —, Bugisu A, Bugisu, washed

Артикул 196

код позиції

196

країна 

Uganda

регіон 

якість 

Bugisu A

маркування 

Bugisu

метод Обробки

washed

Скрін

0 No screen

Пакування

Мішок 60 кг

Джерело / Обробка / Історія:

Кава Bugisu походить із східного регіону Уганди, на кордоні з Кенією, де лежить гора Елгон. Ця гора, судячи з її величезної бази, колись була найвищою в Африці.

В районі проживають два племені, а саме племена Багісу та Сабін. Ці племена мають своєрідні діалекти, що відрізняються від решти племен країни.

Жителі Східної Уганди є переважно фермерами кави, кукурудзи, бананів та стада, яка має обмежену кількість худоби та птиці. Фермери зазвичай обробляють свої земельні ділянки, тобто вирощують каву та банани на одній ділянці, тоді як вирощування кукурудзи частіше проводиться на окремому клаптику землі. Процес миття фермери виконують індивідуально на власних фермах. Весь спосіб існування заснований на сільському господарстві.

Цю каву збирають на пунктах закупки, розташованих у Мбале, Будуді та Будадірі. Крім того, не рідко буває, що в цій частині Уганди фермери продають каву мобільним вантажівкам, які їздять по зростаючому регіону, щоб зібрати каву безпосередньо біля воріт ферми та привезти її до Кампали, де вона потім переробляється на експорт.

Профіль чашки: гарне тіло та кислотність, а також гарні збалансовані пряні, горіхові та гладкі аромати.

up