Sign in / Sign up
Cart

—, Colombia, Antigua, Supremo EP, Finca El Boton, fully washed

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Colombia

Регион

Antigua

Качество

Supremo EP

Маркировка

Finca El Boton

Разновидность

Maragogype

Обработка

fully washed

Рейтинг SCA

83,25

Урожай

Мешок/кг

70 kg

Качество мешка

Jute Bag

Походження / Процес / Історія:

Розташований в північно-західній частині Колумбії, департамент Антіокія є одним з найбільших виробництв кави в Колумбії. Через свою гористу природу з м'яким і вологим кліматом ця область має тривалу історію вирощування кави. Розташовані між Cordillera Occidental і Cordillera Central, гірські хребти Анд створюють унікальний мікроклімат, що живиться кількома невеликими річками, які в'ються через долини уздовж гір.

Деякі з кращих колумбійських сортів кави вирощують на цій зеленій і процвітаючою землі. Одна з цих прекрасних ділянок є домом для знаменитої Фінка Ель Ботон. Ця чудова кавова ферма з чудовими грунтовими умовами і неймовірним мікрокліматом саджає кавові дерева Maragogype з 1931 року. Цей сорт кави відомий розміром бобів XXL.

Недоліком цього сорту, безумовно, є його низька врожайність - іноді нижче 50% в порівнянні з сучасними сортами. List + Beisler підтримує цю ферму, намагаючись знайти ринки, готові заплатити надбавки, необхідні для підтримки виробництва Maragogype. Ми розраховуємо на вашу допомогу, щоб історія тривала!

Профіль чашки: хороша кислотність, приємна консистенція з солодкою, шоколадною, лимонною кислотністю, сухофруктами, персиком, легкими нотками мокко.

up