Sign in / Sign up
Cart

Colombia, Ataco; Talima, Excelso EP, Finca Loma Tala, washed, —

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Colombia

Регион

Ataco, Talima

Качество

Excelso EP

Маркировка

Finca Loma Tala

Разновидность

Caturra, Tabi, Colombia

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Джерело / Процес / Історія:

Багатолика Колумбія дійсно неймовірна: два океани, річка Амазонка, вкриті снігом гори, а також яскраві міські громади. Говорять, що в Колумбії не існує двох однакових штатів: кожен відрізняється колоритом та особливою територією. Департамент Толіма є третім за величиною виробником кави в країні, на його частку припадає близько 12% загального колумбійського виробництва кави. Толіма має високу якість грунту і багатий природний клімат.

Водні потоки стікають з трьох сніжних вулканів висотою 5400 метрів. На південному заході Толіма, недалеко від Атако, базується група виробників Agprocem. Близько 45 хвилин їзди знаходиться садиба Loma Talá. Нестор Родрігес є власником цієї ділянки землі розміром 12 га. Його садиба знаходиться на схилах долини Ріо Салданья, з видом на багаті зеленню плантації. В цьому регіоні освіжаюча, але приємна середня температура між 19 і 22 градусами протягом всього року. Довгі сонячні дні і досить прохолодні ночі сприяють зростанню незвичайних кавових зерен, так як боби ростуть повільніше, але стають набагато більш інтенсивними на смак.

Нестор був ще дуже молодий, коли його батько помер, і він рано став керувати фермою. Проте, знаючи кожен камінь на своїй землі з раннього віку він довів, що удосконалює свої навички в вирощуванні кави. Завдяки своєму ранньому успіху він зміг інвестувати значну частину прибутку в технології, які допомогли вивести контроль якості кави на високий рівень. Нестор надійно забезпечує нас своєю видатною та рідкісною кавою - ми більш ніж раді поділитися нею з вами!

Профіль чашки: лимонна кислотність, приємна консистенція, солодкий, соковитий смак.

up