Sign in / Sign up
Cart

036, Colombia, Ataco; Talima, Excelso EP, Finca Loma Tala, washed

Артикул 036

Тіло

Кислотність

Аромат

код позиції

036

Країна

Colombia

Регіон

Ataco, Talima

якість

Excelso EP

Маркування

Finca Loma Tala

метод Обробки

washed

Скрін

0 No screen

Пакування

Мішок Grain Pro 35 кг

Опис:

Країна: Колумбія

Регіон: Ataco, Tolima

Виробник: Finca Loma Talá as part of producer group Agprocem

Різновид: Caturra, Tabi, Colombia

Висота: 1.880 – 2.150 м над рівнем моря

Врожай: травень – серпень, жовтень – лютий

Класифікація: Excelso EP

Обробка: Washed

Особливість: Rarity lot

Колумбійські види приголомшливі: два океани, річка Амазонка, вкриті снігом гори, а також яскраві міські громади. Говорять, що в Колумбії не існує двох однакових штатів: кожен відрізняється колоритом та особливою територією. Департамент Толіма є третім за величиною виробником кави в країні, на його частку припадає близько 12% загального колумбійського виробництва кави. Толіма має високу якість грунту і багатий природний клімат.

Водні потоки стікають з трьох сніжних вулканів висотою 5400 метрів. На південному заході Толіма, недалеко від Атако, базується група виробників Agprocem. Близько 45 хвилин їзди знаходиться садиба Loma Talá. Нестор Родрігес є власником цієї ділянки землі розміром 12 га. Його садиба знаходиться на схилах долини Ріо Салданья, з видом на багаті зеленню плантації. В цьому регіоні освіжаюча, але приємна середня температура між 19 і 22 градусами протягом всього року. Довгі сонячні дні і досить прохолодні ночі сприяють зростанню незвичайних кавових зерен, так як боби ростуть повільніше, але стають набагато більш інтенсивними на смак.

Нестор був ще дуже молодий, коли його батько помер, і він рано став керувати фермою. Проте, знаючи кожен камінь на своїй землі з раннього віку він довів, що удосконалює свої навички в вирощуванні кави. Завдяки своєму ранньому успіху він зміг інвестувати значну частину прибутку в технології, які допомогли вивести контроль якості кави на високий рівень. Нестор надійно забезпечує нас своєю видатною та рідкісною кавою - ми більш ніж раді поділитися нею з вами!

Профіль чашки: цитрус, шипшина, молочний шоколад.

up