Sign in / Sign up
Cart

El Salvador, Apaneca — Ilamatepec, SHG EP, Los Tes Potros, natural, —

Страна

El Salvador

Регион

Apaneca - Ilamatepec

Качество

SHG EP

Маркировка

Los Tes Potros

Разновидность

Pacamara

Обработка

natural

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Джерело / Процес / Історія:

Нора Сільвія Кабесас де Мендес Флорес - власник ферми Los Tres Potros, яка належить родині, а також управляється GECA Coffee. Ферма розташована в районі Апанека, в департаменті Ауачапан. Сім'я купила цю ферму в 2001 році. Бажаючи обробляти тільки високоякісні ділянки, вся земля площею 8 000 квадратних метрів була відведена під вирощування Pacamara. В середньому на висоті 1500 метрів над рівнем моря цей сорт вирощується на багатих вулканічних грунтах Сальвадора. Сорт Pacamara є гібридом сортів Paca і Maragogipe і був створений Сальвадорським інститутом досліджень кави (ISIC) в 1958 році.

Назва Pacamara відноситься до перших чотирьох букв кожного батьківського сорту. Спочатку його створили для того, щоб поєднати кращі характеристики обох сортів. Тільки в кінці 1980-х років, після 30 років ретельних досліджень, сорт був випущений виробниками кави для комерційного виробництва. Сорт Pacamara зазвичай представляє собою особливий профіль чашки з видатним ароматом і складністю, тому його визнають у всьому світі. Сім'я Кабесас де Мендес Флорес отримала нагороду «Виключна якість для всього світу» в 2016 році і з тих пір отримує нагороди за нагородами. Ми більш ніж раді запропонувати вам цю чудову каву «Кубок досконалості» з Сальвадору.

Профіль чашки: хрустка яблучна кислотність, ноти темного шоколаду, карамелі, цукрової тростини і тютюну, дуже солодкі основні ноти.

up