Sign in / Sign up
Cart

Ethiopia, Yirgacheffe, Grade 1; Scr 14, Aricha, natural, —

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Ethiopia

Регион

Yirgacheffe

Качество

Grade 1, scr 14

Маркировка

Aricha

Разновидность

Heirloom Ethiopia Cultivar

Обработка

natural

Рейтинг SCA

87

Урожай

Мешок/кг

60 kg

Качество мешка

Jute Bag

Детальний опис:

Ефіопія вважається колискою кави і славиться тим, що в лісах Регіону Каффа ростуть дикі дерева Coffea Arabica. Сьогодні в країні існує безліч невеликих кавових ферм.

650 фермерів з кавових господарств розміром ділянки до одного гектара приносять кавові зерна на центральні мийні станції, зокрема, на станцію обробки Aricha. Тут кава знову ретельно відбирається і піддається впливу сонця на так званих «Африканських сушарках», також відомими як «підвісні ліжка».

У регіону Aricha є своя історія: як сивіє волосся у старого, кора старих дерев з віком також перетворюється в білу, і оскільки ці дерева широко зустрічаються в цьому районі, люди називають його «Aricha». Загальновідома суспільством традиція називається «Аба-Геда»: під керівництвом старшої і дуже шанованої людини суспільство збирається і слухає настанови майстра підтримувати мир і гармонію в суспільстві. Під час цієї церемонії вони разом читають молитви Богу про достатню кількість опадів для доброго врожаю.

Профіль чашки: дуже приємна соковита кислотність, збалансована консистенція з яскраво вираженими нотами чорниці і суниці.

up