Sign in / Sign up
Cart

Honduras, Santa Barbara, SHG EP, Cooperative Mixta Montana Verde, washed, —

Страна

Honduras

Регион

Santa Barbara

Качество

SHG EP

Маркировка

Cooperative Mixta Montana Verde

Разновидность

Ihcafe 90, Lempira, Pacas, Catuai

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Детальний опис:

Гондурас - країна, розташована в самому центрі Центральної Америки, відома своєю природною красою. Нескінченні ліси з прорізаними самотніми дорогами змушують задуматися про тропічну версію Скандинавії. Деякі люди навіть називають Гондурас «зеленими легенями» Центральної Америки.

На північному заході знаходиться департамент Санта-Барбара з різними національними парками і на висоті 700 метрів над рівнем моря найбільшим озером в країні Лаго Йоджоа. Озеро, заховане між горами вулканічних грунтів, живить цей район, перетворюючи його в родючий регіон для високоякісного вирощування кави. Деякі з кращих сортів кави в Гондурасі відбуваються в Санта-Барбарі, тут вирощується навіть кава якості Cup of Excellence.

Приблизно в 15 км на захід від Лаго Йоджоа знаходиться невелике містечко Сан-Луїс-Літаки. Тут кооператив Mixta Montaña Verde заснував свою штаб-квартиру. До складу кооперативу входять 94 фермера.

Будучи недавно сертифікованим Fairtrade, кооператив створив демократичну організаційну структуру, поліпшив методи забезпечення стійкості і реструктуризував процедури ведення сільського господарства своїх учасників, щоб підвищити їх ефективність. Ми раді запропонувати вам це покоління серед нашої колекції Fairtrade, яке переконало нас не тільки в конструктивних зусиллях, але і в видатних якостях кави.

Профіль чашки: приємна консистенція, солодкий мигдаль, нуга, злегка яблучна кислотність, темний шоколад і ваніль.

up