Sign in / Sign up
Cart

056, El Salvador, Cordillera Apaneca Ilamatepec, SHG EP, Finca Don Nacho, washed

Артикул 056

Тіло

Кислотність

Аромат

Код позиції

056

Країна

El Salvador

Регіон

Cordillera Apaneca Ilamatepec

Якість

SHG EP

Маркування

Finca Don Nacho

Різновид

Sarchimor

Метод обробки

washed

Врожай/рік

20/21

Пакування

Мішок 69 кг

Профіль чашки: фундук, нуга, цитрус, шоколад.

Опис:

До громадянської війни в 80-х роках Сальвадор був однією з найбільш організованих країн-виробників кави в Центральній Америці, відомої в усьому світі якістю та ефективністю. Після закінчення війни країна прагнула відновити виробництво кави. Незважаючи на погані економічні наслідки, війна мала несподівану вигоду: нові високоврожайні сучасні плантації не замінили старі різновиди бурбона сімейної реліквії, як це було у випадку інших країн Центральної Америки. В результаті Сальвадор досі вирощує більше половини своїх плантацій зі старими сортами.

Cordillera Apaneca llamatepec розташована на північному заході Сальвадора. Вулканічні грунти і м'який клімат забезпечують ідеальні умови для вирощування кави. ЮНЕСКО назвала цей регіон «Світовим біосферним заповідником» в 2007 році. У його основних районах збереглися залишки природних екосистем високої екологічної значимості, з яких найбільш помітними є рослини, що ростуть на лавових утвореннях. Близько 2600 років тому, в епоху майя, корінні жителі населяли цей регіон.

Сьогодні громади майя, такі як піпілс або какіс, все ще живуть там, глибоко закоренившись у своїй старовинній культурі. У Finca Don Nacho старий сорт кави Sarchimor вирощується з використанням методів агролісівництва. Різні види дерев, такі як Інга і Гревілла, ростуть між кавовими деревами, зменшуючи тепловий стрес і збільшуючи біологічне різноманіття, а також родючість грунту. В період збору врожаю повністю дозрілі кавові зерна збирають вручну, а потім очищають від пульпи, промивають і сушать у вигляді пергаменту (Пергаміно).

up