Sign in / Sign up
Cart

El Salvador, —, SHG EP, Finca Don Nacho, washed, —

Тіло

Кислотність

Аромат

Країна

El Salvador

Регіон

Якість

SHG EP

Маркування

Різновид

Finca Don Nacho

Обробка

washed

Рейтинг SCA

Врожай

МІшок/кг

69 kg

Якість мішка

Детальний опис:

До громадянської війни в 80-х роках Сальвадор був однією з найбільш організованих країн-виробників кави в Центральній Америці, відомої в усьому світі якістю та ефективністю. Після закінчення війни країна прагнула відновити виробництво кави. Незважаючи на погані економічні наслідки, війна мала несподівану вигоду: нові високоврожайні сучасні плантації не замінили старі різновиди бурбона сімейної реліквії, як це було у випадку інших країн Центральної Америки. В результаті Сальвадор досі вирощує більше половини своїх плантацій зі старими сортами.

Cordillera Apaneca llamatepec розташована на північному заході Сальвадора. Вулканічні грунти і м'який клімат забезпечують ідеальні умови для вирощування кави. ЮНЕСКО назвала цей регіон «Світовим біосферним заповідником» в 2007 році. У його основних районах збереглися залишки природних екосистем високої екологічної значимості, з яких найбільш помітними є рослини, що ростуть на лавових утвореннях. Близько 2600 років тому, в епоху майя, корінні жителі населяли цей регіон.

Сьогодні громади майя, такі як піпілс або какіс, все ще живуть там, глибоко закоренившись у своїй старовинній культурі. У Finca Don Nacho старий сорт кави Sarchimor вирощується з використанням методів агролісівництва. Різні види дерев, такі як Інга і Гревілла, ростуть між кавовими деревами, зменшуючи тепловий стрес і збільшуючи біологічне різноманіття, а також родючість грунту. В період збору врожаю повністю дозрілі кавові зерна збирають вручну, а потім очищають від пульпи, промивають і сушать у вигляді пергаменту (Пергаміно).

Профіль чашки: лісові горіхи, злегка апельсинова кислотність і солодкий смак.

up