Sign in / Sign up
Cart

Ethiopia, South West, Abyssinian Mocca Grade 1, —, natural, —

Тіло

Кислотність

Аромат

Країна

Ethiopia

Регіон

South West

Якість

Abyssinian Mocca Grade 1

Маркування

Різновид

Обробка

natural

Рейтинг SCA

85

Врожай

МІшок/кг

60 kg Grain Pro

Якість мішка

Детальний опис:

Ефіопія вважається колискою кави і славиться тим, що в лісах Регіону Каффа ростуть дикі дерева Coffea Arabica. Ця кава прибуває з Південно-Західної Ефіопії, в основному чотири сорти: Jimma, Illubabor, Bench Maji і Keficho Shekicho. Фермери вирощують каву на своїх маленьких ділянках і після збору тільки червоних і стиглих зерен приносять їх на найближчу станцію, де кава потім продається і починається природній процес обробки.

Тут кава знову ретельно відбирається і піддається впливу сонця на так званих «Африканських сушарках», також відомими як «підвісні ліжка». Процес сушіння може зайняти до 14 днів. Для рівномірного зниження вологості, приблизно до 12%, кава перевертається кілька разів в день. Як тільки досягається ідеальний ступінь вологості, починається процес сухого помолу. На цьому етапі зерна подрібнюють, просівають і ретельно готують до експорту.

Профіль чашки: дуже фруктовий і складний профіль з нотами солодких темних ягід, чорного чаю і бергамота, слабкий смак мокко з ромовим і винним присмаком, відмінний натуральний аромат.

up