Sign in / Sign up
Cart

020, Ethiopia, Yirgacheffe, Grade1, Aricha, natural

Артикул 020

Тело

Кислотность

Аромат

Код позиції

020

Країна

Ethiopia

Регіон

Yirgacheffe

Якість

Grade 1

Маркування

Aricha

Метод Обробки

natural

Скрін

7 scr.14, C, Terceras

Пакування

Мішок Grain Pro 60 кг

Детальний опис:

Країна: Ethiopia

Регіон: Yirgacheffe, Aricha

Виробник: 650 невеликих ферм

Висота: 1.900 – 2.100 м над рівнем моря

Різновид: Heirloom Ethiopia Cultivar

Ґрунт: родючий ґрунт вулканічного походження, багатий мінералами

Період врожайності: жовтень - січень

Класифікація: Grade 1 (0-3 defects), Screen 14 up

Обробка: natural

Ефіопія вважається колискою кави і славиться тим, що в лісах Регіону Каффа ростуть дикі дерева Coffea Arabica. Сьогодні в країні існує безліч невеликих кавових ферм.

650 фермерів з кавових господарств розміром ділянки до одного гектара приносять кавові зерна на центральні мийні станції, зокрема, на станцію обробки Aricha. Тут кава знову ретельно відбирається і піддається впливу сонця на так званих «Африканських сушарках», також відомими як «підвісні ліжка».

У регіону Aricha є своя історія: як сивіє волосся у старого, кора старих дерев з віком також перетворюється в білу, і оскільки ці дерева широко зустрічаються в цьому районі, люди називають його «Aricha». Загальновідома суспільством традиція називається «Аба-Геда»: під керівництвом старшої і дуже шанованої людини суспільство збирається і слухає настанови майстра підтримувати мир і гармонію в суспільстві. Під час цієї церемонії вони разом читають молитви Богу про достатню кількість опадів для доброго врожаю.

Профіль чашки: дуже приємна соковита кислотність, збалансована консистенція з яскраво вираженими нотами чорниці і суниці.

up