Sign in / Sign up
Cart

073, Rwanda, Gisenyi, FW  A Scr. 15+, Muteteli Rugamba, washed

Артикул 073

код позиції

073

країна 

Rwanda

регіон 

Gisenyi

якість 

FW A, scr. 15+

маркування 

Muteteli

метод Обробки

washed

Скрін

6 scr.15, B, Segundas

Пакування

Мішок 60 кг

Опис:

Регіон: Western, Southern and Northern Provinces

Висота над рівнем моря: 1,700 – 2,200 м

Різновид: Red Bourbon, Bourbon

Період збору врожаю: березень – червень

Виробник: дрібні фермерські господарства

Класифікація: A, screen 15+

Обробка: Washed

Руанда – країна, повна різноманіття та багата родючими землями. Вся країна розташована на відносно великій висоті, найнижча точка -– 950 метрів над рівнем моря. Землисті болота та сонячні савани переважають на сході, в той час як центр характеризується пагорбами. Іноді важко вибрати каву лише з одного регіону, коли кліматичні умови для її вирощування чудові по всій країні. Ось чому ми створили для вас бренд Muteteli – щоб запропонувати чіткий профіль чашки з трьох наших улюблених районів Руанди.

• На заході лежить екорегіон лісового альбертинського рифту – тут дика природа та озеро Ківу на кордоні з Конго. Ця зона, як правило, не така спектона, як схід країни. Тому у цьому місці відмінні умови для вирощування кави. Станція для обробки Каньєге приймає каву від близько 1200 місцевих дрібних фермерів.

• Вулканічні ґрунти та зелені схили, які піднімаються на північ, сприяють насиченню кави соковитими ароматами з горбистого району Гікумбі в Північній провінції. Саме тут розташувалась станція Карісімбі.

• Третя кава для остаточного створення нашої чашки Мутетелі знаходиться в Південній провінції. Станція Gitega Hills була відкрита в 2015 році. Багато фермерів, що займаються дрібними господарствами з цього району, вирощують свою каву в одному з найбільш густо лісистих регіонів Руанди.

Всі три кави вирощуються на висоті між 1700 та 2200 метрів над рівнем моря. Ми прагнемо показати багато аспектів, які може запропонувати Руанда у цій смачній чашці List + Beisler Muteteli, і сподіваємось, що вам також сподобається!

Профіль чашки: польові квіти, зелене яблуко, цитрус, темні ягоди.

up