Sign in / Sign up
Cart

308, Vietnam, —, Robusta Grade 1; Scr. 18, Blu Dragon, wet-polished

Артикул 308

код позиції

308

Країна

Vietnam

Регіон

Якість

Robusta Grade 1; Scr. 18

Маркування

Blu Dragon

метод Обробки

wet-polished

Скрін

3 scr.18, AA

Пакування

Мішок 60 кг

Опис:

1. В'єтнамська робуста. У В'єтнамі кава була вперше висаджена наприкінці 19 століття. Гектари, виділені під її вирощування, залишалися обмеженими до 1970-х років, коли каву почали по бартеру обмінювати на промислові товари з СРСР. Лише з 1990-х рр. виробництво швидко зросло та вивело В'єтнам на 2-е місце серед країн, які виробляють каву (1-е місце посідає Бразилія).

2. Регіон. Більшість виробництва зосереджена на високогір’ї. Наш wet- polished “Blue Dragon” походить з околиць Далату в провінції Лам Донг, де його вирощують на висоті 1000 метрів над рівнем моря, фермерами, які відібрані нами. Ці фермери пройшли підготовку з кращих методів ведення сільського господарства, щоб зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та громаду. Наші спеціалісти з якості постійно відвідують ферми та фермерів, а тому ми можемо гарантувати, що збираються лише повністю зрілі ягоди.

3. Виробництво. Після доставки на наш склад кава ретельно та дбайливо відбирається. Лише найкращі зерна потраплять до нашого “Blue Dragon”. Далі кава пройде через сучасне обладнання – справжній витвір мистецтва. Це устаткування забезпечить ягодам найкращу обробку та удосконалить турботу, з якою фермери вирощували каву. Після процесу очищення та видалення всіх домішок кава проходить обробку wet-polished, завдяки якій типова жорсткість робусти зводиться до мінімуму. Перед експортом кава відпочиватиме щонайменше місяць. Поки партія відпочиває – якість стає однорідною. Кава висушується й після цього засипається в джутові мішки, які попередньо оброблені рослинною олією.

up