Sign in / Sign up
Cart

—, Colombia, Huila department, Supremo EP Scr 17/18, Pitalito, fully washed

Страна

Colombia

Регион

Huila department

Качество

Supremo EP Scr. 17/18

Маркировка

Pitalito

Разновидность

Caturra

Обработка

fully washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

70 kg

Качество мешка

Jute Bag

Детальний опис:

Штат Уїла розташований в південній частині Колумбії, це місце, де Анди утворюють вузол, звідки три хребта Кордильєр розділяються між західними, центральними і східними Андами, що йдуть аж до північної Колумбії. Місто Піталіто розташоване в південному Уїла, близько 100 км на південь від Гарсона в долині Лабойос. Між східним і центральними Кордільєрами розташована річка Магдалена, яка протікає до Карибського узбережжя.

Між центральними і західними гірськими ланцюгами Анд знаходиться річка Каука, що йде на північ по Карибських рівнинах і впадає в річку Магдалена. Район дуже вулканічний, тому ідеальний грунт і висоти дозволяють вирощувати каву високої якості на висоті 1300 - 1900 метрів над рівнем моря. Через географічне розташування поблизу екватора різниця між сезонами дуже невелика.

Змінні висоти, мікроклімат, який створюється річками, гірські хребти впливають на штат так, що урожай збирають кілька разів на рік у порівнянні з іншими країнами - виробниками кави: квітень - червень - основний урожай, жовтень - січень - урожай мух (fly crop). Не знаю що це. Всю каву розмелюють в Гарсоні на сухому млині Альма-дель-Уїла, звідки його направляють в Буенавентура. Місто Гарсон називається «душею Уїла», звідси і назва млина «Альма-дель-Уїла». Люди Гарсона пишаються своєю релігійною архітектурою і вони добре відомі в Колумбії сердечністю і гостинністю.

Профіль чашки: від середньої до сильної кислотності, середня щільність, солодкі ноти ягід, однорідна консистенція.

up