Sign in / Sign up
Cart

—, Colombia, Marsella, Excelso, Hacienda Horizontes, washed

Страна

Colombia

Регион

Marsella

Качество

Excelso

Маркировка

Hacienda Horizontes

Разновидность

Caturra, Castillo, Buesaco, Bourbon

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Джерело / Процес / Історія:

В знаменитому колумбійському «Eje Cafetero» (кавова вісь) в департаменті Рісаральда ви знайдете гарне місто Марселла, відоме своєю колоніальною церквою і класичними будинками. Hacienda Horizontes знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від Марселла.

Історія Hacienda Horizontes починається майже 100 років тому. Донья Емма і Дон Альберто Сапата відновили ферму після банкрутства сім'ї. Вони наполегливо працювали, щоб викупити понад 300 га для того, щоб відновити кавовий бізнес ферми. Їх дочки, Люсі і Сіел, переняли досвід ведення кавового господарства від своїх батьків. Проте, Люсі і її чоловік заново винайшли спосіб управління кавовими плантаціями після того, як їх батько помер в 2007 році. Вони впровадили сучасні методи управління сільським господарством і працюють не ставлячи під загрозу соціальні та екологічні фактори.

Сьогодні сім'я володіє більш ніж 600 га землі і створила невелику компанію по обсмажуванню кави, яка поставляє смажену каву на місцевий ринок. «Мокрим» способом обробки кави на Hacienda Horizontes видаляють зовнішню шкірку з кавових зерен, використовуючи традиційну машину «despulpadora» і залишаючи мед (слиз) для природнього бродіння. Після цього каву повністю вимивають, щоб напій зберіг всі свої основні якості. Після цього каву сушать на фермі.

Профіль чашки: фруктовий, складний з лимонною кислотністю, зі смаком ожини та сливи.

up