Sign in / Sign up
Cart

—, Costa Rica, Alajuela, SHB, Finca Sonora, honey

Страна

Costa Rica

Регион

Alajuela

Качество

SHB

Маркировка

Finca Sonora

Разновидность

Red Catuai

Обработка

Нoney

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Джерело / Процес / Історія:

Hacienda Sonora знаходиться в центральній долині Коста-Ріки біля підніжжя всесвітньо відомого міста Поас Вулкан. Ферма тягнеться приблизно на 100 гектарів, складається з 55 гектарів тінистої кави, 35 га лісового заповідника і 10 га цукрового очерету. Середня висота над рівнем моря становить 1250 м.

Ця кава росте в оточенні екзотичних дерев та іншої рослинності, забезпечуючи відмінні умови для якості, а також поліпшення хімічного складу і без того багатого природного вулканічного грунту. Завдяки різноманітній екосистемі ферми, багато різних видів птахів і тварин шукають тут притулку. Hacienda Sonora використовує дійсно передові методи ведення сільського господарства, щоб досягти успіху в якості і врожайності.

Енергія для садиби генерується виключно водяною турбіною Пелтона, встановленої в сусідній річці, тому вважається «100% зеленої енергією». Під час медового процесу шкірку зерен видаляють в апараті для очищення, а потім кавові зерна, все ще покриті тонким шаром фруктової м'якоті з внутрішньої частини бобів, відразу ж висихають на сонці, поки не досягнуть ступеня вологості близько 12%. Слиз залишається на бобах, будучи причиною солодшого і фруктового смаку в порівнянні з більш традиційною вологою обробкою кави.

Ще однією важливою перевагою є те, що ферма економить велику кількість води, використовуючи мед і натуральні процеси. Використання медового методу дозволяє заощадити більше 10 літрів води на фунт кави. Природньо оброблена кави не потребує води.

Профіль чашки: темні ягідні і інтенсивні ромові ноти, солодкий смак з приємною консистенцією.

ccz

up