Sign in / Sign up
Cart

Colombia, Antigua, Supremo EP, Finca El Boton, fully washed, —

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Colombia

Регион

Antigua

Качество

Supremo EP

Маркировка

Finca El Boton

Разновидность

Maragogype

Обработка

fully washed

Рейтинг SCA

83,25

Урожай

Мешок/кг

70 kg

Качество мешка

Jute Bag

Походження / Процес / Історія:

Розташований в північно-західній частині Колумбії, департамент Антіокія є одним з найбільших виробництв кави в Колумбії. Через свою гористу природу з м'яким і вологим кліматом ця область має тривалу історію вирощування кави. Розташовані між Cordillera Occidental і Cordillera Central, гірські хребти Анд створюють унікальний мікроклімат, що живиться кількома невеликими річками, які в'ються через долини уздовж гір.

Деякі з кращих колумбійських сортів кави вирощують на цій зеленій і процвітаючою землі. Одна з цих прекрасних ділянок є домом для знаменитої Фінка Ель Ботон. Ця чудова кавова ферма з чудовими грунтовими умовами і неймовірним мікрокліматом саджає кавові дерева Maragogype з 1931 року. Цей сорт кави відомий розміром бобів XXL.

Недоліком цього сорту, безумовно, є його низька врожайність - іноді нижче 50% в порівнянні з сучасними сортами. List + Beisler підтримує цю ферму, намагаючись знайти ринки, готові заплатити надбавки, необхідні для підтримки виробництва Maragogype. Ми розраховуємо на вашу допомогу, щоб історія тривала!

Профіль чашки: хороша кислотність, приємна консистенція з солодкою, шоколадною, лимонною кислотністю, сухофруктами, персиком, легкими нотками мокко.

up