Sign in / Sign up
Cart

Colombia, Bolivar Antioquia, Excelso EP, Finca Los Alpes Red Honey, red honey, —

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Colombia

Регион

Bolivar Antioquia

Качество

Excelso EP

Маркировка

Finca Los Alpes Red Honey

Разновидность

Обработка

red honey

Рейтинг SCA

85,5

Урожай

Мешок/кг

70kg

Качество мешка

Grain Pro

Джерело / Процес / Історія:

Прямо під горами «Фараллонес-дель-Сітара» і в оточенні лісу Кочуана ви знайдете цю чудову ділянку землі під назвою Finca Los Alpes. Незважаючи на своє унікальне місцерозташування, ферма знаходиться в декількох хвилинах їзди від Болівара в департаменті Медельїн в Колумбії. Finca Los Alpes розташована на висоті від 1650 до 1950 м над рівнем моря і, можна так сказати, «чарівно» захищена хмарами. Масивні гори забезпечують унікальний мікроклімат: із західного боку вологі повітряні потоки йдуть з боку Тихого океану, а зі східного боку - гарячі повітряні потоки, що піднімаються по схилах каньйону річки Каука. Цей особливий клімат забезпечує два збалансованих сезони дощів в рік, що дозволяє кавовому дереву плодоносити двічі.

Кілька струмків, річок і водоспадів протікають прямо з гір, забезпечуючи рясне зрошення грунту. Finca Los Alpes була заснована в 1974 році і сьогодні 100 гектарів знаходяться під кавовими деревами (100% Caturra), в той час як решта частини ферми - природня зона. Донья Ельвія і Дон Хуан Арболеда керують фермою разом зі своїми дітьми Хуаном Альваро і Ольгою.

Нанесення червоного меду на каву означає ретельну турботу про боби: використовується окремий млин для депульпування, в результаті чого на бобах залишається набагато більше солодкого слизу. Потім каву не миють, а одразу безпосередньо сушать. Для забезпечення м'якої і стійкої сушки бобів вибирають тінь. В результаті цієї тривалої і безперервної фази сушіння кава, оброблена червоним медом, є дуже ароматною.

Профіль чашки: приємна фруктова кислотність, чорниця, какао-боби, журавлина, червоне яблуко, м'який тамаринд.

up