Sign in / Sign up
Cart

—, Honduras, Copan, SHG EP, Finca Santa Isabel by Familia Welchez, washed

Страна

Honduras

Регион

Copan

Качество

SHG EP

Маркировка

Finca Santa Isabel by Familia Welchez

Разновидность

Caturra, Catuai, Villa Sarchi, Pacamara

Обработка

washed

Рейтинг SCA

Урожай

Мешок/кг

Качество мешка

Детальний опис:

За останні два десятиліття Гондурас зарекомендував себе як найбільша країна-виробник кави в Центральній Америці. На самому північному заході в штаті Копан, що межує з Гватемалою, Фінка Санта-Ізабель була заснована в 1970-х роках. Дон Рауль і Донья Марина були першими власниками цієї мальовничої ферми. Після багатьох років напруженої роботи їм, нарешті, вдалося створити затишний будинок для своєї родини і міцну основу для відмінного виробництва кави. Сьогодні на фермі працюють 28 постійних працівників і вона є домівкою для 18 сімей. Є невелика школа для дітей робітників, а також католицька церква. Крім того, ферма отримала сертифікат Rainforest Alliance.

Гора Тамаріндо і апельсинові дерева впливають на флору і фауну, запобігаючи розмиванню грунту. Таким чином, більше 85 видів птахів і 19 видів диких ссавців знайшли свій дім на цій фермі.

Любов і відданість Familia Welchez перетворили Finca Santa Isabel не тільки в процвітаюче робоче місце, але і чудове місце для життя. Вибір кави Flor Azul Catuaí - відображення різноманітності, знайденої в Санта-Ізабеллі: безліч ароматів, що чарують вас з найпершої чашки.

Профіль чашки: солодкий і послідовний профіль з приємним шоколадним і горіховим відтінком, в цілому збалансований букет смаку..

up