Sign in / Sign up
Cart

Mexico, Chiapas, SHG EP Organic, Estrictamente Altura, wat processing, —

Тело

Кислотность

Аромат

Страна

Mexico

Регион

Chiapas

Качество

SHG EP Organic

Маркировка

Estrictamente Altura

Разновидность

Typica, Bourbon, Mundo Novo, Caturra

Обработка

wat processing

Рейтинг SCA

82

Урожай

— 

Мешок/кг

69 kg

Качество мешка

Jute Bag

Детальний опис:

Кава вирощується в районі Чьяпас, самому південному штаті Мексики, що межує з Гватемалою на сході і Тихим океаном на півдні. Скелястий гірський ландшафт в субтропічному лісі Чіапас є домом для знаменитих стародавніх руїн майя Паленке, Яхшілан і Бонампак і одного з найбільших в світі корінних народів. Більшість населення мають спадщину майя, живуть глибоко вкоріненими в індійській культурі і в мирній гармонії з навколишнім середовищем.

Кавові плантації є частиною парку дикої природи El Triunfo, одного з найкрасивіших природних курортів Мексики. Завдяки вологому, тропічному клімату, рослинність називається «Bosque de Niebla» - «туманний ліс» - що має велике значення для мікроклімату: хмари, які виходять із Тихого океану, переміщують внутрішні дощі вниз по гірському пасмі і приносять велику кількість води в країну.

Це забезпечує багатство грунту і гарантує найкращі умови вирощування для цієї прекрасної високоякісної органічної кави без застосування хімічних добрив. У сезон збору врожаю вручну проводиться відбір тільки самих стиглих кавових зерен. Після цього боби подрібнюються, ферментуються, промиваються і, нарешті, сушаться під прямими сонячними променями.

Перед відвантаженням починається сухий процес: зерна поліруються і класифікуються. Завдяки ретельному відбору тільки кава найвищої якості готова до упаковки в мішки для експорту любителям кави по всьому світу.

Профіль чашки: гармонійна середня кислотність, шовковисто-середня консистенція, а також горіховий, м'який аромат.

up